Deneyim paylaşım toplantılarımıza katılmak için, daha önce toplantıya kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Toplantı katılım şifresi, kayıt olurken verdiğiniz telefon numarasına sms olarak gönderilir. Eğer kayıt yaptırdığınız halde erişim koduna sahip değilseniz, 0533 030 20 83 nolu numaradan bizimle iletişime geçebilir, kimlik doğrulaması sonrası katılım kodunuzu alabilirsiniz.

Hayır, erişim kodunuz yalnızca tek cihazdan erişim için çalışmaktadır. Birden çok cihazda ya da farklı IP'lerde toplantıya katılmanız mümkün değildir.

Bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemeden, Chrome, Firefox, Opera ya da Edge tarayıcınız ile toplantılarımıza katılabilir, bu görüşmelerde kamera ve/veya mikrofonunuzu kullanabilirsiniz.

Deneyim paylaşım toplantılarımıza cep telefonlarınızdaki tarayıcılar ile, herhangi bir uygulama yüklemenize gerek kalmadan katılabilrsiniz ancak sunumları net görebilmeniz ve diğer katılımcılar ile geçeceğiniz iletişimin sağlığı açısından bilgisayar ile katılmanızı öneriyoruz.

Akademi Saati Eğitim ve Paylaşım Portalı altında yer alan bu site, Türkiye'nin en büyük aile hekimliği derneği olan İstanbul Aile Hekimliği Derneği, yani İSTAHED'e aittir. Herhangi bir ticari kaygı gütmeden, tüm kurulların denetimine açık şekilde yayınlayıp - yürüttüğümüz bu proje, pandemi günlerinde meslektaşlarımızın mesleki eğitimden uzak kalmaması amacını gütmektedir.