Bahçelievler İlçe Toplantısı – 10 Aralık

İstanbul Aile Hekimliği Derneği tarafından düzenlenen bu ilçe toplantısı, pandemi günlerinde meslektaşlarımız ile birlikte olmaya – iletişimde kalmaya devam etmemizi amaçlamaktadır. Bu toplantıya Dr. Zahid Cebe ve Dr. İlker Böler moderatörlük edecektir.

Aşağıda yer alan butona tıklayarak erişebileceğiniz toplantımızda, kameranızı açabilir, mikrofonunuzu kullanarak katılımcılar ile konuşabilir ya da yalnızca dinleyici olarak katılabilirsiniz. Sunum ve/veya toplantı esnasında ekrana gelebilecek anketleri cevaplamanız, interaktif bir toplantı olması için sohbete katılmanız ve sistemi geliştirmemiz için önerilerinizi iletmeniz bizim için önemlidir.

Yanımızda olduğunuz için teşekkürler.
İyi toplantılar!

Açılan pencerede toplantıya katılmak için adınızı – soyadınızı ve erişim kodunuzu yazmanız istenecektir.

YAYIN GÜNÜ SAAT 18.30’DAN SONRA LİNK ÇALIŞACAKTIR.

Bu toplantıyı paylaşın
Özellikler
Online

Uzaktan bağlantı ile katılım.

Görüntü ya da ses seçimi.

Aynı IP'de farklı cihazlarla katılım.

Düşük hızlarda dahi stabil yayın.

Sunum

Tek veya çoklu kişi sunumları.

PPT ve PDF dosya desteği.

Beyaz tahta kullanım olanağı.

Cursor takipli yayın.

İnteraktif

Ekrana anket çıkarma.

Quiz yapabilme.

Anonim olarak cevap verebilme.

Ekranda firma/ürün logosu.

Kayıt

Toplantı kaydının alınabilmesi.

Sunum kaydı alınabilmesi.

Online kayıt izleme linki.

Anket sonuçlarını alabilme.

Yardım

Deneyim paylaşım toplantılarımıza katılmak için, daha önce toplantıya kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir. Toplantı katılım şifresi, kayıt olurken verdiğiniz telefon numarasına sms olarak gönderilir. Eğer kayıt yaptırdığınız halde erişim koduna sahip değilseniz, 0533 030 20 83 nolu numaradan bizimle iletişime geçebilir, kimlik doğrulaması sonrası katılım kodunuzu alabilirsiniz.

Hayır, erişim kodunuz yalnızca tek cihazdan erişim için çalışmaktadır. Birden çok cihazda ya da farklı IP'lerde toplantıya katılmanız mümkün değildir.

Bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemeden, Chrome, Firefox, Opera ya da Edge tarayıcınız ile toplantılarımıza katılabilir, bu görüşmelerde kamera ve/veya mikrofonunuzu kullanabilirsiniz.

Deneyim paylaşım toplantılarımıza cep telefonlarınızdaki tarayıcılar ile, herhangi bir uygulama yüklemenize gerek kalmadan katılabilrsiniz ancak sunumları net görebilmeniz ve diğer katılımcılar ile geçeceğiniz iletişimin sağlığı açısından bilgisayar ile katılmanızı öneriyoruz.

Akademi Saati Eğitim ve Paylaşım Portalı altında yer alan bu site, Türkiye'nin en büyük aile hekimliği derneği olan İstanbul Aile Hekimliği Derneği, yani İSTAHED'e aittir. Herhangi bir ticari kaygı gütmeden, tüm kurulların denetimine açık şekilde yayınlayıp - yürüttüğümüz bu proje, pandemi günlerinde meslektaşlarımızın mesleki eğitimden uzak kalmaması amacını gütmektedir.

İletişim Formu

    Aydınlatma Metni

    İstanbul Aile Hekimliği Derneği olarak, kişisel verilerinizin güvenliğine ve mahremiyetine oldukça önem veriyor ve bu verilerinizi işlemek ve muhafaza etmek için mümkün olan en üst seviyede güvenlik tedbirlerini almaya çalışıyoruz. Kişisel verilerinizi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili yasal mevzuat kapsamında ve “veri sorumlusu” sıfatımızla işlemekte, kayıt altında tutmakta ve zaman zaman yedeklemekteyiz.

    Kişisel verileriniz, derneğimiz ile aranızdaki ilişkiye bağlı olarak değişkenlik gösterebilmekle birlikte; otomatik ya da otomatik olmayan yöntemlerle, derneğimiz bağlı birimleri, internet sitesi, sosyal medya mecraları, çağrı merkezi, mobil uygulamalar ve benzeri vasıtalarla sözlü, yazılı ya da elektronik olarak toplanabilecektir. Kişisel verileriniz, derneğimiz faaliyeti devam ettiği müddetçe oluşturularak ve güncellenerek işlenebilecek ve hem dijital hem de fiziki ortamda muhafaza altında tutulabilecektir. Detaylı bilgi için gizlilik politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.

    Toplantı Detayları